Videa

Videa z nejrůznějších zdrojů na internetu. Videa z oficiálních webů na propagaci turismu v Karibiku, soukromá videa z dovolené i videa jako upoutávky na služby na Roatanu, nebo jinde v Karibiku.Všechna videa ale reprezentují tento krásný kousek země a snaží se vám přiblížit jaké to na Roatanu je a jak se tam dá prožít krásná dovolená, která vás neuvěřitelně nabije. Je to seznam videí, která Vás provází celým naším webem.

 

 

     
  Moje dokonalá dovolená, aneb dovolená na Roatanu.

  Video s názvem Dva úžasné týdny na Roatanu, je asi nejlepším videem o Roatanu na internetu. Právě protože tato destinace není až tak turisticky rozvinutá, není toho mnoho dostupného. Video ale mluví samo za sebe. Paráda! Tohle se tam dá dělat a takhle si to můžete užít.

  Video spíš pro romantické duše, ale znovu jde o to samé. Ten ostrov protě budete milovat. Není to jako promo videa z Dominkánské, kde po příletu zjistíte, že muselo dát spoustu práce takové video naaranžovat. Toto nejsou kulisy, to je realita.

  Video ze šnorchlování na West Endu.

 

Proti gustu ... snaha ze strany místního umělce se jistě nedá popřít. Melodie je ale natolik chytlavá, stejně jako refrén: "come, come, come to my Roatááááááááán.." :))

Jde o video z oficiálího webu Hodurasu, což je důkazem že místní mají smysl pro humor.

  Moc hezké video o Hondurasu. Je těžké vtěsnat tak krásnou zemi do 5 minut a 20 vteřin. Ve zkratce kam vyrazit, když vám bude Roatan po dobu pobytu na něm malý.

 

Video o tom, co to je Kitesurf a jak to na Roatanu dělat :) a že se to tam dá dělat dost dobře ;)

 

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

   

   

   

   

   

   

   

 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =