Vánoce u moře v teple

Dovolená u moře v teple, ať už na Vánoce, nebo kdykoliv jindy v zimě je určitě velmi příjemná. Dovolená v teple přeruší, pro nás středoevropany dlouhé období zimy.


Vánoce jinak

Pro Vánoce v teple u moře se rozhoduje čím dál víc lidí, protože se chtějí vyhnout tradičnímu vánočnímu maratonu a komerčnímu pojetí vánočních svátku v posledních letech. Také je výhodou, že mohou využít pro dovolenou více času, spojeného s obdobím dovolených mezi Vánoci a Novým rokem. Nabízí se tak mnohem širší spektrum destinací, než jen obligátní místa, kde už byli všichni.

Trávit Vánoce u moře, je ideální pro páry, které svátky již neprožívají s dětmi a chtějí si připomenout, jaké to je žít jen jeden pro druhého. Pro zimní dovolenou se často rozhodují i mladé páry, toužící prožít romantickou dovolenou, nebo dokáží ocenit aktivní dovolenou mimo resorty, kdy jsou zcela pány svého času a dovolenou si tak dokáží skvěle užít. V teple se rozhodně dá provozovat více aktivit než na sněhu.


Dovolená v teple u moře na Roatanu

Ideální destinací pro obě skupiny je Roatan, malý ostrov v západním Karibiku. Karibik je sázka na jistotu, že po celou dobu dovolené bude příjemně teplo a dovolená se tak nestane zklamáním. Komu by se zastesklo po atmosféře Vánoc, určitě si je může připomenout i zde. V tropickém podnebí s kulisou kokosových palem však působí spíše komicky a jen zlehka připomíná pravou podstatu Vánoc. Co je příjemné, že se člověk vyhne stresu z nakupování dárků pro širokou rodinu a zaměří se jen na partnera, se kterým si v poklidu vychutná každý den. V Karibiku je život sladký, ale také pomalý a klidný. Není kam spěchat a máte možnost si vychutnat každičký okamžik.

Roatan je ovlivněn americkou kulturou, díky turistům z USA, proto se může stát, že v období Vánoc budete potkávat legrační postavy v červeném. Je to ale spíš jen nenápadná připomínka Vánoc. Všichni kdo tou dobou na Roatan přijeli, přijeli aby se radovali z krásných pláží a tepla. Užili si kouzelného podmořského života, prostě aby si vychutnali exotiku se vším všudy. Na Roatanu si člověk uvědomí, co znamená žít pro každý den. Pohoda se kterou se zde setkáte je nakažlivá. Musím říct, že Vánoce v Karibiku jsou pohodovější než Vánoce jak je prožíváme v Evropě. Komu se přeci jen zasteskne po bramborovém salátu a smažené rybě, ten si jej může vychutnat v restauracích, které se přizpůsobí chutím turistů. Naštěstí ale nemusíte kapra likvidovat několik dní po svátcích a hned druhý den si můžete vychutnávat voňavé a šťavnaté ovoce, které bylo teprve před několika hodinami sklizeno. Vychutnejte si Vánoce jinak, u moře a v teple na Roatanu v některém z našich apartmánů. Pro větší rodinu může být výhodou pronajmout si celý dům s oběma apartmány.

Poznejte nové přátele a užijte si Vánoce v teple.
Určitě objevíte víc než 11 věcí, co se dají dělat o Vánocích na Roatanu.

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =