Ubytování

Ubytování na Roatanu nabízíme ve dvou apartmánech, v každém o velikosti přes 30 m2 s prostornou terasou lákající k bezstarostnému lenošení v houpací síti, nebo přátelskému hovoru  s přáteli. K posezení je na terase k dispozici masivní zahradní nábytek. Na terase nechybí krmítko pro kolibříky, abyste mohli sledovat jejich krásu. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, stropními větráky, lednicí s mrazákem na nezbytnou výrobu ledu, plynovým sporákem s troubou, kuchyňskou linkou od místního velmi zručného truhláře.

V ložnici je pohodlná postel typu queen, v koupelně sprchový kout, umyvadlo a wc.  Oba apartmány mají patrně nejlepší výhled v Czech village na moře. Východy slunce se stanou nezapomenutelným zážitkem. Budou tím, co vás přinutí vstát a pozorovat vycházející slunce a probouzející se ostrov. Ubytování v Czech village v sobě spojuje pohodlí a hygienické návyky na které jste zvyklí z Evropy, se svobodou a atmosférou jakou si pamatujete z dětství na venkově o prázdninách u prarodičů. Zpěv ptáků a kokrhání kohoutů v Oak ridge ve vedlejší zátoce budou tím, na co budete dlouho vzpomínat, stejně jako na večery v síti se skleničkou v ruce, kdy vaši celodenním sluněním rozpálenou pokožku bude osvěžovat příjemná mořská bríza.

Parkování je možné před domem na vlastním parkovišti, přímo u vašeho apartmánu.. Kolem domu je tropická zahrádky, Najdete tu několik druhů palem, včetně těch kokosových, a tropické květy, jako např.strelitzie, zázvor, orchideje, ibišky, ixory, helikonie... atd. Také tu najdete asi deset banánovníků a papáju.

Více informací a fotografie naleznete na profilu každého z apartmánů.

POPIS A CENY APARTMÁNU BLANCO POPIS A CENY APARTMÁNU NEGRO

 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =