Romantická dovolená

Romantická dovolená a představy o ní se liší člověk od člověka. Co však většinu z těchto představ spojuje, jsou krásné okamžiky v náručí milované osoby. Běžný život takových okamžiků mnoho nenabízí. Naše každodenní povinnosti nám neumožňují věnovat se milované osobě, jak bychom si představovali. Vydejte se na dovolenou na ostrov Roatan, během které Vaší jedinou starostí bude to, co je opravdu důležité a to Vaše společná láska. Nabízíme vám možnost ubytování v soukromém bungalovu na tropickém ostrově uprostřed Karibiku, který se stane vašim druhým domovem, místem pro vaši lásku.

Užijte si romantické západy slunce na písečné pláži v náručí partnera, nebo znovu objevte pocit bezpečí v jeho přítomnosti uprostřed tropické džungle. Dokonalou kulisou je i u pobřeží kotvící replika pirátské lodě, kde můžete shlédnout strhující pirátskou bitku. Pro romantické večeře ve dvou je vám k dispozici prostorná terasa s výhledem na hladinu Karibského moře. Společnost vám bude dělat jen cvrkot cikád a odraz měsíce na hladině v zátoce.

 

No uznejte sami, co je romantičtější než nekonečná pláž posetá obřími mušlemi, klidná mořská hladina a nad hlavou vlající listy kokosové palmy? Až vás koupání a sluníčko unaví, uložte se do houpací sítě a nechte se ovívat jemným mořským vánkem a pozorujte kolibříky, sající nektar z exotických květů.

Pokud hledáte skutečnou romantiku, bez dotěrného personálu, upocených turistů a unifikovaných resortů, zvolte ubytování v soukromí našeho bungalovu na karibském ostrově Roatan. O nefalšovanou romantiku na Roatanu rozhodně není nouze

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =