Restaurace a bary

Jeden z nejčastějších dotazů při rezervaci ubytování se týká míst, kde se dá najíst, nebo posedět u něčeho dobrého k pití.

Úplně nejblíž našich apartmánů je Hospoda v Czech  Village. Je odhadem 50metrů od našich dveří. Je to příjemné místo pro posezení s přáteli u pivka, stejně jako k zakousnutí něčeho dobrého. K pití dostanete pivo Salva Vida, Imperial, nebo Port Royal, všechny možné míchané drinky Cuba Libre počínaje a Piňa Coladou konče. Grilování, kdy jsem dostal steak přesahující talíř jako z pohádek Tom & Jerry mě poznamenalo.

Hned v sousedství, na druhou stranu než je hospoda v CV je Grill & Bar Frico. Podnik je přímo na vodě vedle mola, kde kotví plachetnice. Tady už narazíte na směs místních krásek a amerických majitelů a hostů. Ceny odpovídají zbytku Roatanu.

U odbočky na Jonesville point, kde jsou naše apartmány najdete Island Food Express – kuřatárnu. Stravují se tady opět místní. Ceny přívětivé.

Určitě se můžete vypravit do Jonesville do restaurace Mc Nab Place. V neděli oblíbené grilování.

Asi 10 minut na východ můžete strávit fajn odpoledne na Marble Hills v restauraci provozované Čechy. Příjemná kombinace místní, české a americké kuchyně.

Ve French Harbouru najdete rychlé občerstvení Bojangles. Takový hondurasský Mc Donald.

Nejvíc restaurací je samozřejmě na West Endu a West Bay, kde je největší koncentrace turistů.

Nebojte se experimentovat a ochutnávat nové.

     

 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =