Prázdninový dům u moře

Přemýšleli jste o tom, pronajmout si prázdninový dům u moře? Že nemusíte trávit dovolenou v drahém hotelu, ale můžete si mnohem levněji pronajmout celý prázdninový dům a mít ho jen a jen pro sebe?  

 

Dovolená v teple

Už jsou dávno pryč doby, kdy jste si říkali, že si nemůžete dovolenou u moře dovolit. Nabízíme dům  přímo u moře v Karibském zálivu za cenu chaty někde na Šumavě, nebo v Jeseníkách. Pokud si o prázdninách pronajmete dům v Karibiku, můžete si být jistí, že vás počasí nezklame. Je to sázka na jistotu. Dovolenou s dětmi nemusíte trávit v gumákách a pláštěnkách. Posledních několik let u nás ve střední Evropě pravidelně právě v době prázdnin přicházejí povodně a minimálně v první polovině července už několik let po sobě vydatně pršelo. To je určitě dobrá zpráva pro zahrádkáře a milovníky hub, na ale pro ty, co se těší na prázdniny, dovolenou a sluníčko.  


Prázdniny u moře

Kde jinde trávit prázdniny než v Karibiku? Tady nemusíte řešit zda vám vyjde počasí jako u Jadranu.  

Pronajměte si náš dům na ostrově Roatan v Karibiku přímo a bez cestovky! Ušetříte spoustu peněz, které můžete utratit za další nezapomenutelné zážitky. Buďte pánem své dovolené.

Ubytování v našich apartmánech je skvělé, ale výhledy které jsou z nich díky kompletně prosklené stěně od moře jsou úchvatné. Zažijete nepřekonatelnou dovolenou a skvělé zážitky.

Užijte si prázdniny v našem domě u moře.
 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =