Potápění v Karibiku

Existuje mnoho skvělých míst k potápění  a pozorování úžasného vodního života. Existuje mnoho nedotčených útesů obklopující ostrovy a Roatan mezi ně bezesporu patří. Dovolená na ostrově Roatan je perfektní základnou pro potápěče. Dovolená na Roatanu, je skvělá možnost jak zažít tropy, potápění a dobrodružství na které se nezapomíná.

Nabízíme Vám ubytování v soukromém bungalovu přímo od majitele. Ideální je poloha v sousedství hned několika základen.

Jako součást korálového útesu Střední Ameriky, druhého největšího bariérového útesu na světě, nabízí Roatan i vedlejší Utila přístup k nejlepšímu potápění na světě. Úplně největší bariérový útes je u protinožců, ale náklady na dovolenou do Austrálie, jsou mnohem vyšší, než na dovolenou v Karibiku.

Jako součást korálového útesu Střední Ameriky, druhého největšího bariérového útesu na světě, nabízí Roatan i vedlejší Utila přístup k nejlepšímu potápění na světě. Úplně největší bariérový útes je u protinožců, ale náklady na dovolenou do Austrálie, jsou mnohem vyšší, než na dovolenou v Karibiku. Utila i Roatan mají vynikající pověst právě ohledně možností pro potápění. Ačkoli jsou další ostrovy v Karibiku, kde je možné se potápět, tyto dva nabízejí fascinující mořský život, nedotčené útesy, a dokonce žraloky.

 

Pro bližší spolupráci doporučujeme:

 

Tropical Island Divers Islander Diving

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zažijte perfektní dovolenou! Potápění v Karibiku pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.
 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =