Dovolená v Karibiku

Dovolená v Karibiku je synonymem pro dokonalou dovolenou. Krásné pláže s bílým pískem, kokosové palmy sklánějící se nad mořskou hladinu a téměř stoprocentní jistota dokonalého počasí. Dovolená v Karibiku však není jen Dominikánská republika, nebo Kuba. Navíc kdo navštívil obě zmíněné destinace a není zrovna milovníkem hotelových resortů s all inclusive, byl určitě zklamaný. Vše je zde velmi organizované a turisté neustále pod kontrolou. Jakýkoliv pohyb mimo pláž, nebo hotel je podezřelý.  Jídlo v hotelech nemá nic společného s tradiční karibskou kuchyní.

 

 

 

Dovolená v Karibiku na míru
 

Nabízíme Vám možnost strávit skvělou dovolenou na ostrově Roatan, možnost zažít Karibik jinak, skutečně. Využijte možnosti pronájmu domu přímo od majitele. Sestavte si dovolenou tak, jak budete chtít. Najděte si vlastní let a určete si, jak dlouho chcete na karibském ostrově prožít. Na tomto webu nejdete podrobný návod na sestavení dovolené v Karibiku na míru.
Dovolená v Karibiku už nemusí být nuda na hotelové pláži, může to být Vaše nejlepší dovolená, kterou si naplánujete přesně podle Vašich představ o dokonalé dovolené. Velkou výhodou je ubytování ve vysokém standardu v české vesnici.

 

 

Dovolená v Karibiku last moment


Pokud hledáte dovolenou v Karibiku na poslední chvíli, zkuste se podívat, zda máme volnou kapacitu ubytování. Je to ideální příležitost pro opozdilce. Zkuste last moment dovolenou na karibském ostrově Roatan. Roatan je perfektní místo pro aktivní dovolenou.Dovolená v Karibiku - cena


Dovolená v Karibiku nemusí být drahá. Pokud nevyužijete nabídek cestovních kanceláří a neplatíte jejich provizi. Pronajměte si dům v Karibiku přímo od majitele. Najděte si letenku, která odpovídá  Vašemu rozpočtu. Sestavte si dovolenou a její cenu podle Vašich představ a možností.

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =