Aktivní dovolená

Pro Karibik jsou typické dva druhy dovolené. Ti pohodlnější dávají přednost pobytu all inclusive. Letenky, transfer, ubytování, jídlo, pití a organizované výlety, to všechno je zajištěné. V hotelových komplexech se také turisté mohou cítit bezpečně před neznámým okolím. Jen omezeně však můžete poznat zemi i lidi zblízka, při výletech pouze  narazíte na místní, kteří chtějí s vámi udělat nějaký obchod, prodat suvenýry. Místní lidé jsou  velmi přátelští.
Druhé skupině návštěvníků, která chce zemi aktivně poznat zároveň i s jejich obyvateli nabízíme pronájem bungalovu přímo od majitele na Roatanu. Ideální pro turisty, kteří si zarezervují let i ubytování sami. Máte tak možnost být v kontaktu s místními, ale zato budete mít méně komfortu. Při takovém druhu aktivní dovolené zažijete pocit dobrodružství, a dostanete se do oblastí, kam se plážoví turisté nikdy nedostanou. Kdo si chce udělat takovouto dovolenou, musí být samozřejmě opatrný a nedůvěřovat všem místním lidem. Zkušenější turisté se předem informují pomocí knih, časopisů a internetových fór nebo blogů na téma Karibik, aby se mohli vyhnout nebezpečným oblastem nebo čtvrtím. Mnoho informací nabízíme právě na našem webu.

 

Populární sporty jsou zde kitesurfing, potápění nebo mořský rybolov.
Aktivní dovolená v Karibiku neznamená jen sporty na vodě. Můžete zde pozorovat papoušky, kolibříky a motýly.
Nejkrásnější je však Karibik pod vodou. Třpytící se hejna ryb, mořské želvy a nádherné korály ve všech barvách a tvarech. Kdo se chce ponořit, ale nemá potápěčskou licenci, může kdekoliv kolem pobřeží šnorchlovat.
Dovolená je čas na odpočinek, ale také nejlepší způsob, jak se pustit do nějakého malého dobrodružství. Kdo nechce trávit dovolenou jen s koktejly a osuškami, na toho čeká v Karibiku celá spousta různých, zajímavých a neobvyklých aktivit. Ať už pěšky, na koni, na vodě nebo na souši.

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =