Aktivity

          na Roatanu

Roatan je jedním z nejoblíbenějších míst v Karibiku pro ty, kteří hledají dokonalou tropickou dovolenou. Ostrov Roatan je nejen lemovaný bílými písečnými plážemi, ale je obklopen především korálovými útesy, což z něj činí ideální místo pro potápění a šnorchlování.
Roatan je perfektní destinace pro vodní sporty všeho druhu: plavba na kajaku, vodní skútry, kitesurfing, nebo se můžete rozhodnout pro klidnější aktivity, jako je relax na pláži, nebo posezení v nejúžasnějším baru na světě - v La Sireně. Roatan je rozhodně kandidátem na jednu z absolutně nejlepších možností na aktivně strávenou dovolenou. Čím více se o Roatanu dozvíte, tím větší budete mít chuť se na Roatan podívat. Pokud se Vám začne zdát, že už máte vody a mořského života dost, máte pořád možnost poznávat pevninu tohoto tropického ostrova. Jedinečná je Canopy tour v korunách stromů, nebo akčnější jízda na Zip line.

Na Roatanu je samozřejmě i mnoho míst pro účel jednodenních výletů. Rušný West End, nebo monstrózní Mahagony Bay s přístavištěm obřích Cruiserů. Opakem těchto míst jsou Pigeon cays – kýčovité ostrůvky nedaleko Roatanu, které jsou  jako z plakátů lákajících do ráje. Překvapivě rušné jsou i pobřežní mangrovy protkané spletí kanálů. Fungují totiž jako dopravní cesta pro obyvatele ostrova, přesto den na kajaku mezi mangrovy se stane nezapomenutelnou částí vaší dovolené. Oblíbená je i cesta ke kotvící pirátské lodi Black Pearl, nebo k českému pivovaru. Kandidátem na nejkouzelnější výlet je však Camp Bay, liduprázdnou pláž lemovanou kokosovými palmami. Žádné domy, žádní turisté, jen kilometry ráje. Na jejím konci snový  bar La Sirena. PS: lejou tu rum do půllitrů :)

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =