Cayos Cochinos

Cayos Cochinos je skupina 15 ostrovů mezi Roatanem a Hondurasem, zapsané do světového dědictví UNESCO, díky unikátnímu podmořskému životu. Korálový útes u Cayos Cochinos je vojensky střežený a návštěvníci jsou přísně kontrolováni úřady Hondurasu. Výlety na Cayos Cochinos jsou 2x do týdne. Odjezd z West Endu 7:45. Cesta trvá hodinu, ale budou Vám ji krátit doprovázející  delfíni. Po registraci v Marine Park Office je první zastávkou maličký ostrov Timone, kde si můžete užívat ostrov a šnorchlování.
      
Po šnorchlování se přemístíte do malé vesnice Garifuna na oběd. Na oběd bude grilovaný snapper, plantains banány a rýže na způsob Cayos Cochinos. Můžete dostat i humra. Budete mít dost času prozkoumat vesnici, i na návštěvu barů, focení a šnorchlování kolem nádherného útesu, který je kolem ostrova. Odtud opustíte Cayos Cochinos zpět na Roatan. Výlet obsahuje: oběd, snack a ovoce, bar, vstupné do Marine Parku.

 

Lodě posílané na Cayos Cochinos: Jezdí se 38 stop dlouhou luxusní jachtu nebo motorovým člunem. Z Roatanu se jezdí na Cayos Cochinos dvakrát týdně. Jachta je plně vybavena nejmodernější GPS, lehátky, koupelnou, kuchyní a výstrojí pro profesionální rybolov. Motorový člun je dlouhý 32 stop a je nejrychlejší lodí na Roatanu. Jednodenní výlety potápění v Cayos Cochinos a dopravy na Cayos Cochinos jsou také možné.
Délka: 8 hodin
Vybavení: otevřený bar a občerstvení, rybářské vybavení
Min. / Max. Kapacita: 10 - 16 návštěvníků
Rezervace: 7 dní předem
Co si vzít s sebou: Pohodlné oblečení a obuv, vybavení pro šnorchlování, plavky, opalovací krém
Náhrady: Vaše platba je plně vratná v případě zrušení rezervace alespoň 3 dny před vaší cestou. Také obdržíte plnou náhradu, pokud povětrnostní podmínky nebo jiné faktory, nás přinutí zrušit vaši rezervaci.
Cena: 180USD

Službu poskytuje West Bay Tour
 

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

3*3 =